St.-Franciscusparochie 

Heverlee - Kessel-lo - Leuven

Federatie FRANDO    FRanciscus ANtonius DOn bosco

 

Parochiaal Centrum - Tiensesteenweg 190,  3001 Heverlee

Vertegenwoordigers van de verenigingen, 

leden van de Algemene Vergadering

Bijgehouden 27-06-2016

 

Vrnm

Naam

Vereniging

adres

emailadres

1

Dirk

Baro

Buurtcom. Platte-lo/Michotte

Platte-lostraat 181,

3010 Kessel-lo

dirkbaro@gmail.com

2

Corine

Van Telecom

Buurtcom. Platte-lo/Michotte

Platte-Lostraat 46

3010 Kessel-lo

corine.vk@telenet.be

3

Frank

Moens

Boogvlieters

Vlietstraat 45 

3001 Heverlee

frank@fonk.be

4

Luc

Donvil

Boogvlieters

Boogschuttersstraat 25

3001 Heverlee

Luc.donvil@gmail.com

5

Bert

Emmers

Buurtkoor Parcoeur

Overwinningstraat 102

3010 Kessel-Lo

bertenlieve@gmail.com

6

Cecilia

Lybeer

Buurtkoor Parcoeur

Overwinningstraat 60

3010 Kessel-Lo

cecilia.lybeer@gmail.com

7

Jozef

Van Emelen

BuurTTeater

Philipslaan 69,

3000 Leuven

josvanemelen@skynet.be 

8

Walter

Vermeiren

BuurTTeater

Grensstraat 53/2,

3010 Kessel-lo

walter.vermeiren@hotmail.com

9

Christiane

Coppens

Crea

Koningin Elisabethlaan 25,

3000 Leuven

 

10

Mariette

Mellaerts

Crea

Escoriallaan 34,

3000 Leuven

decuypere.mellaerts@skynet.be

11

Walter

Op 't Roodt

De Ark

Korbeek-losestr 90,

3001 Heverlee

walter.optroodt@ark123.be

12

Dirk

Raeymaekers

De Ark

Martelarenlaan 287,

3010 Kessel-lo

dirk.raeymaekers@ark123.be

13

Hilde

Staels

Fotoclub Prisma

Tiensesteenweg, 120

3001 Heverlee

staels.hilda@telenet.be

14

René

Van Cante

Fotoclub Prisma

Boogschuttersstraat 49,

3001 Heverlee

rene.vancante@telenet.be

15

Myriam

Longerstay

 Gezinsbond

Martelarenlaan, 187,

3010 Kessel-lo

mlongerstay@hotmail.com

16

Christel

Wynants

Gezinsbond

Martelarenlaan 271,

3010 Kessel-lo

 

17

André

Reniers

Kalipso vzw

Brugstraat 78

3001 Heverlee

andre.reniers@telenet.be

18

Maggy

Verbinnen

Kalipso vzw

Guido Gezellelaan 9/21

maggy.verbinnen@skynet.be

19

Philippe

Nachtergaele

Kerkraad

Pieter Nollekensstr 145,

3010 Kessel-lo

parochiaal.centr.st.franciscus@gmail.com

20

Anita

Reymen

Koor Blij Rondeel

Bruulstraat 34

3360 Lovenjoel

anitareymen@skynet.be

21

Eddy

Van Espen

Koor Blij Rondeel

Platte-Lostraat 229

3010 Kessel-Lo

evanespen@yahoo.com

22

Arnold

Vanhoucke

OKRA

Oudebaan 355

3000 Leuven

arnold.vanhoucke@telenet.be

23

Cécile

Van Hoecke

OKRA

Platte-Lostraat 466

3010 Kessel-lo

cecile.vanhoecke@telenet.be

24

Lieven

Dries

Parochieteam St-Franciscus

Spaanse Kroonlaan 24/0101 3000 Leuven

lieven.dries@telenet.be

25

Thierry

Van Craenem

Parochieteam St-Franci scus

Spaanse Kroonlaan 24/0101

3000 Leuven

thierry.vancraenem@telenet.be

26

Nelly

Van Nerum

Seniorencafe

Ijzerenpoortstraat 42/1,

3000 Leuven

 

27

Annie

Vanderborght

Seniorencafe

Vlietstraat 9,

3001 Heverlee

anniesere9@gmail.com

28

Guy

Saenen

Seniornet Vlaanderen

Koning Albertlaan 102

3010 Kessel-lo

guysaenen@skynet.be

29

Micky

Van Veen

Seniornet Vlaanderen

Clos de la Balade 25

1140 Evere

mickyhome@skynet.be

30

Simonne

Verheyden

Samana (Ziekenzorg)

IJzerenpoortstraat 36

3000 Leuven

Simonneverheyden1935@gmail.com

31

Liduine

Van Houten

Samana (Ziekenzorg)

Gemeentestraat 106

3010 Kessel-lo

liduine.vh@scarlet.be

32

Frank

Lierman

De Krooners

Spaanse Kroonlaan 27

3000 Leuven

frank.lierman@skynet.be

33

André

Stroobants

De Krooners

Spaanse Kroonlaan 27

3000 Leuven

andre.stroobants@telenet.be

34

Karen

Peersman

Koor Dissonant

IJzerenpoortstraat 26

3000 Leuven

peersmankaren@hotmail.com

35

Griet

De Ceuster

Koor Dissonant

Pater Perquylaan 4

3001 Heverlee

griet.deceuster@gmail.com

 

 

Naar begin

 

Laatst bijgewerkt: 28 juni 2016